Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Mocne i wyraziste rzęsy bez konieczności ich tuszowania? Teraz to możliwe. Zachwyć głębokim i wyrazistym spojrzeniem niejednego mężczyznę – wypróbuj przedłużanie rzęs metodą 1:1!

Metoda ta polega na doklejaniu jednej rzęsy syntetyczno-jedwabnej do naturalnej na całej jej długości za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych klejów i cieniutkich szczypczyków. Sztuczne rzęsy dobiera się indywidualnie, w zależności od efektu jaki chce się osiągnąć.

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 trwa od 1,5 do 3 godzin. Czas uzależniony jest od gęstości naturalnych rzęs. Przed zabiegiem poleca się hennę naturalnych rzęs by zniwelować występującą później różnicę w kolorze (sztuczne rzęsy są ciemniejsze).

Dla kogo?

  • Dla osób, których naturalne rzęsy są krótkie, rzadkie i proste;
  • Dla kobiet, które chcą wyglądać olśniewająco na co dzień, jak i podczas ważnych imprez okolicznościowych.

Zalety:

  • wyraziste spojrzenie;
  • długie i piękne rzęsy bez konieczności codziennego ich malowania;
  • wodoodporność;
  • trwałość bez względu na warunki atmosferyczne.

Przeciwwskazania: bardzo wrażliwe oczy, alergie, stany zapalne oka, zapalenie spojówek, zbyt słabe cebulki naturalnych rzęs.

Po takim zabiegu spojrzenie nabiera wyrazu, a oczy stają się optycznie większe. Trwałość to około 1 miesiąc bez konieczności tuszowania rzęs mascarą.

WAŻNE! Po zabiegu należy unikać płynów do demakijażu, mydeł oraz kosmetyków na bazie substancji oleistych, które mogą osłabić działanie kleju i spowodować odklejenie rzęs!

Wszystkie Panie, które chcą przyciągać spojrzeniem i wyglądać pięknie każdego dnia – zapraszamy na przedłużanie rzęs metodą 1:1 do salonu kosmetycznego Bio-Derma w Rzeszowie. Czekamy na Ciebie!

2 comments
  1. hmm.. Całość bardzo interesująca. Ta wiedza na pewno mi się przyda. Pozdrawiam 🙂

  2. Artykuł bardzo przydatny. Całość dobrze ujęta i przyda mi się 🙂 Pozdrawiam!

Możliwość komentowania jest wyłączona.