Zabiegi na brwi i rzęsy

Sprawdź cenę zabiegu:
RZĘSY METODĄ 1:1
HENNA

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma.
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

Farbowanie henną

Henna najbardziej znana w kosmetyce z właściwości koloryzacyjnych. Stosuje się ją do przyciemniania rzęs i brwi, przez co stają się one bardziej wyraziste i podkreślają naturalne rysy twarzy. Pozwala także ukryć braki brwi oraz zdecydowanie podkreśla kolor rzęs.

Polecana osobom, które aktywnie uprawiają sport, noszą okulary i cenią sobie czas, bez poświęcania go na codzienne tuszowanie rzęs. Efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie.

Regulacja brwi

Zabieg polega na skorygowaniu linii brwi i odpowiednim dopasowaniu ich do kształtu twarzy. Odpowiedni kształt brwi może łagodzić lub zaostrzać rysy, zaś pięknie wymodelowane sprawiają, że twarz nabiera charakteru i wygląda naturalnie.

Zagęszczanie rzęs metodą kępkową

Zabieg polega na zagęszczeniu, wydłużeniu naturalnych rzęs i optycznym powiększeniu oka przy użyciu króciutkich syntetycznych włosów emitujących naturalne ludzkie rzęsy. Polecany przy perfekcyjnym zakończeniu makijażu okolicznościowego – zdecydowanie zmienia jego całkowity charakter.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda polega na doklejaniu jednej rzęsy syntetyczno-jedwabnej do naturalnej na całej jej długości za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych klejów. Sztuczne rzęsy są dobierane indywidualnie oraz w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć. Po takim zabiegu spojrzenie nabiera wyrazu, a oczy stają się optycznie większe. Trwałość to około 1 miesiąc bez konieczności tuszowania rzęs mascarą.

Makijaż permanentny rzęs – Semi Permanent Mascara

Wykonywany przy użyciu aplikatorów i barwnika. Trwa od 30 do 60 minut. Jest w 100% bezinwazyjny. Efekt? Naturalnie pomalowane rzęsy, mocniejszy kolor, wyraziste i kuszące spojrzenie. Utrzymuje się nawet do 3 tygodni.