Rzeszów - ul. Żeromskiego 3/1

Fale radiowe Lavatron — wskazania do zabiegu

  • Home
  • Blog
  • Fale radiowe Lavatron — wskazania do zabiegu

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, jakie jest wytwarzane przez prąd zmienny w szerokim zakresie częstotliwości. Wykorzystywana jest ona powszechnie w kosmetologii w zabiegach mających na celu nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej oraz odmładzanie skóry. W ich przebiegu stosuje się fale radiowe o wysokiej częstotliwości na poziomie 0,5 – 7 MHz. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji, jakie są oferowane przez gabinety kosmetyczne w Rzeszowie, bazują na wywoływaniu efektu termicznego w tkance. Urządzenia stosowane w ich trakcie, takie jak chociażby Lavatron, posiadają elektrody pomiędzy którymi przepływa prąd. Wyposażone są one również w specjalne systemy chłodzące.

Fale radiowe Lavatron wykorzystywać można na wiele różnych sposobów. To znakomita propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na ujędrnieniu struktury skóry, spłyceniu głębokich zmarszczek, podniesieniu owalu twarzy i podbródka czy zredukowaniu tak zwanych „kurzych łapek” oraz „worków” pod oczami. Na zabieg do jednego ze zlokalizowanych w Rzeszowie gabinetów umówić mogą się także kobiety, które chcą odbudować kolagen i spowolnić proces starzenia. Fale radiowe Lavatron doskonale sprawdzają się również podczas redukcji przebarwień, stanów zapalnych, rozszerzonych porów oraz zanieczyszczeń skóry. Stosować można je jednak nie tylko na twarzy. Zabiegi z ich wykorzystaniem umożliwiają konturowanie ciała, redukcję cellulitu raz obwodu poszczególnych partii, likwidację luźnej skóry na brzuchu oraz po wewnętrznej stronie ud, obkurczanie oraz ujędrnianie skóry i podniesienie pośladków. Zabiegi z użyciem fal radiowych Lavatron są zalecane po wykonanej liposukcji oraz usuwania zmarszczek i blizn.

Jeżeli chodzi o przeciwwskazania, są nimi między innymi: choroby nowotworowe, poważne choroby zakaźne, takie jak chociażby gruźlica, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, ciąża, implanty, rozrusznik serca oraz nadciśnienie.

Gabinet Kosmetyczny Rzeszów
Rezerwacja
Chcesz zarezerwować termin lub masz pytanie?

Zadzwoń: +48 692 569 739 lub wypełnij formularz online: