Karboksyterapia na cellulit

Pomarańczowa skórka… śliczna nazwa a dla nas KOBIET prawdziwa zmora….Lokalizuje się na udach , coraz częściej łydkach , przedramionach …Mamy dwa typy cellulitu – wodny i tłuszczowy .Trzeci to typ mieszany i obecnie najczęściej spotykany. O ile tłuszczowy dotyczy Pań o pełniejszych kształtach o tyle wodny nie oszczędza ani wieku ani gabarytów . Wszystkie wiemy , że nasza dieta jest pełna konserwantów , sztucznych dodatków i całej masy „czegoś tam” co z pełnowartościowym pokarmem nie ma nic wspólnego . I to jest główna przyczyna tej przypadłości , do tego dochodzi brak ruchu , używki ( w tym słodycze, o ich wpływie na urodę kiedyś napiszę ), brak wody , stres itd…. No cóż , uderz w stół a nożyce się odezwą :))) Opisywać wyglądu ani stopnia zaawansowania nie ma sensu . Jest to jest , a czy jest większy czy mniejszy to same widzimy i nie ma potrzeby go dodatkowo tytułować 🙂

Problem jest a co z rozwiązaniem ?

KARBOKSYTERAPIA.. to jest to.

Okazało się , że właśnie dwutlenek węgla wprowadzony do dotkniętej cellulitem tkanki jest w stanie uruchomić organizm to walki i to walki zwycięskiej . Szybkie udrożnienie przepływów , odprowadzenie toksyn , doprowadzenie dużej ilości tlenu oraz składników odżywczych powoduje zmniejszenie a często zlikwidowanie cellulitu , a dodatkowo CO2 powoduje ( w skrócie) rozpuszczenie tkanki tłuszczowej , więc i obwód się zmniejsza.

Jak wygląda zabieg ?

U nas w Salonie Bio-derma Strefa Piękna I Urody podajemy CO2 medycznym urządzeniem CARBOXY DUAL MC. Jest to bardzo ważne , ponieważ podawanie niewystarczającej ilości CO2 nie ma najmniejszego sensu . Gaz jest podgrzewany i z odpowiednią prędkością podawany w naszą problematyczną tkankę . Po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Procedura obejmuje 8-15 zabiegów ,1 czasami 2 razy w tygodniu . Świetnie sprawdza się połączenie z masażem próżniowym lub LIPOCRYOlizą , co często stosujemy w praktyce. Karboksyterapia to naprawdę wszechstronne możliwości . Doskonale sobie radzi z wypadaniem włosów oraz z poprawia jędrność skóry ( cudowne efekty na szyi i dekolcie:)) Jest jednym z nielicznych zabiegów dedykowanych na rozstępy i to te wieloletnie. Na brzuszku pociążowym czy na skórze po odchudzaniu , jeśli to świeże zmiany – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu :)))

Masz pytania -pisz ,dzwoń , chętnie odpowiem biodermagabinet@gmail.com

Pamiętaj , że możesz do nas przyjść na bezpłatną konsultację 🙂

Małgorzata Włodarczyk-Pazdan

(właścicielka Bio-Derma , szkoleniowiec , kobieta dla której kosmetyka i kosmetologia to pasja :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *