Medycyna Estetyczna- Przekonajcie się, że piękno jest w każdej z Was

 

Salon kosmetyczny Strefa Piękna i Urody w Rzeszowie zaprasza na skorzystanie z bezpłatnej konsultacji medycyny estetycznej. Zapisy pod numer tel:692 569 739

Fachowej porady oraz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania od doktora Pawła Gliniaka specjalisty medycyny estetycznej i chirurgii.

Przekonajcie się, że piękno jest w Was.

Salon kosmetyczny Strefy Piękna i Urody Bio-Derma w Rzeszowie zaprasza do przeczytania nowego tematu na temat wypełniaczy.

Wszystko o wypełniaczach

Pojawiające się coraz bardziej głębokie zmarszczki to zmora wielu kobiet w średnik wieku. Chcemy zatrzymać procesy starzenia, aby zachować gładką skórę i młody wygląd na dłużej. Korekcji zmarszczek i modelowania konturów twarzy możemy dokonać za pomocą wypełniaczy, zawierających kwas hialuronowy. Dzięki nim nasz skóra znów stanie się napięta i elastyczna.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy-rodzaj polisacharydu występujący we wszystkich organizmach żywych, który wiąże wodę w skórze właściwej. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka starzeje się, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząstek wody.

Dlaczego wybrać zabieg z kwasem hialuronowym?

Zabieg przebiega bez użycia skalpela, nie uszkadza skóry i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu możemy powrócić do codziennej aktywności.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. To nieinwazyjna metoda, dzięki której możemy uzyskać gładką skórę nawet na okres kilku-kilkunastu miesięcy. Dzięki wypełniaczom spłycają się zmarszczki, uzyskujemy ładniejszy kształt twarzy, a także poprawiamy wygląd naszych ust.

Na czym polega zabieg?

Na początek twarz smarowana jest kremem znieczulającym. Lecznicze preparaty wprowadzane są za pomocą cieniutkich igieł, dzięki czemu praktycznie nie widać po nich śladu.

Może wystąpić jedynie niewielki obrzęk, zaczerwienienie i drobne zasinienia w okolicy wkłuć. Powinny one ustąpić w ciągu 2-3 dni. Przez kilka dni po zabiegu nie masujemy skóry twarzy, aby preparat nie uległ przemieszczeniu.

Ogólne wskazania:

Twarz:

-wypełnieni zmarszczek

-opadnięcie kącików ust

-opadnięcie warg

-korekcja owalu twarzy, rzeźbienie okolicy jarzmowej i policzków, okolica skroniowo-czołowa

Szyja-dekolt:

-nawilżanie, rewitalizacja

Zalecenia po zabiegu:

  • bezpośrednio po zabiegu na leczone obszary mogą być przyłożone zimne kompresy.
  • Należy unikać dotykania korygowania obszarów przez 6h po zabiegu
  • jeśli w trakcie zabiegu były modelowane usta lub ich okolice, przez 24 godziny po zabiegu unikaj gorących napojów i całowania
  • bezpośrednio po zabiegu nie wolno przyjmować aspiryny lub podobnych leków
  • po 6h po zabiegów można delikatnie przemyć leczone obszary mydłem i wodą, a także nałożyć makijaż
  • przez minimum 48h nie wolno masować, nie wolno trzeć i pocierać leczonych obszarów
  • przez minimum 12h unikać należy spożywania alkoholu

Salon kosmetyczny Strefy Piękna i Urody Bio-Derma w Rzeszowie zaprasza do śledzenia bloga.