Medycyna Estetyczna Rzeszów

Medycyna estetyczna w Rzeszowie

Sprawdź ceny zabiegów:
TOKSYNA BOTULINOWA
WYPEŁNIACZE
LIPOLIZA INIEKCYJNA (AQUALYX)
SCULPTRA™
RADIESSE I CRYSTALYS
NICI CHIRURGICZNE

Lekarz: Paweł Gliniak

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Medycyna Estetyczna Bio-Derma Rzeszów.
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

Medycyna estetyczna zajmuje się obecnie zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry. Kolejnym etapem medycyny estetycznej są rekonstrukcje, których celem jest odtworzenie stanu sprzed tego procesu. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, które są naturalne i w pełni bezpieczne dla naszego organizmu. W naszej Rzeszowskiej Bio-Dermie szczególnie polecamy zabiegi z zakresu:

  • podnoszenia powiek (blepharoplastyka) –  zabieg chirurgiczny poprawiający opadające powieki górne i tzw. „worki” pod oczami, które powodują nie tylko starszy i bardziej zmęczony wygląd twarzy ale czasem ograniczają pole widzenia,
  • modelowania i powiększania ust  – zalecane jest osobom o zbyt małych ustach, lub chcących skorygować ich wygląd.

Lekarz – Paweł Gliniak, wykonuje zabiegi wypełniania zmarszczek usieciowanym kwasem hialuronowym, który w bardzo dużym stopniu nawilża i nawadnia tkanki. Ma właściwości antyoksydacyjne oraz stymulujące powstawanie nowych fibroblastów oraz aktywuje własne fibroblasty do produkcji kolagenu. W medycynie estetycznej kwas hialuronowy występuje w dwóch postaciach:

  • NIESTABILIZOWANY KWAS HIALURONOWY – w płynnej postaci, który wykorzystywany jest przez lekarzy do zabiegów mezoterapii igłowej w celu biorewitalizacji skóry.
  • STABILIZOWANY KWAS HIALURONOWY – jako substancja bardzo plastyczna i naturalnie układająca się w skórze oraz tkance podskórnej – jako wypełniacz podawana przez lekarzy do rozmaitych korekcji np. wypełniania bruzd i zmarszczek, podnoszenia opadniętych kącików ust, powiększania ust, korekcji wolumetrycznej twarzy i wielu innych zabiegów.

 

Specjalista medycyny estetycznej

Paweł Gliniak – specjalista chirurgii ogólnej oraz absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. Wykonuję konsultacje i kwalifikacje do zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej.

Wykonuje zabiegi:

  • korekcja zmarszczek
  • wypełnienie tkanek
  • lipoliza iniekcyjna
  • bezoperacyjny, małoinwazyjny lifting tkanek za pomocą nici PDO
  • zabiegi z osoczem bogatopłytkowym

 

Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej – Rzeszów, Rynek 4

 

 

certyfikat-aqualyx

 

certyfikat-psmeiaa