Rzeszów - ul. Żeromskiego 3/1

Nici PDO – nici liftingujące – wskazania do zabiegu

  • Home
  • Blog
  • Nici PDO – nici liftingujące – wskazania do zabiegu

Nici PDO to koreański wynalazek, który w ostatnich latach cieszy się bardzo dużą popularnością wśród polskich klientek. Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących wykonać można między innymi w Rzeszowie.

Nici PDO pozwalają na uzyskanie efektu bezoperacyjnego liftingu. Po wykonaniu zabiegu z ich udziałem, skóra jest niezwykle elastyczna, jędrna, wygładzona, odmłodzona oraz gęsta, a jej koloryt ulega poprawieniu. Związane jest to z tym, że nici liftingujące stymulują fibroblasty odpowiadające za produkcję kolagenu oraz elastyny.

Nici PDO mają niezwykle wszechstronne zastosowanie. Wykorzystuje się je między innymi w celu zredukowania poziomych zmarszczek na czole, lwiej zmarszczki, linii marionetki, fałd podbródkowych, bruzdy policzkowo — jarzmowej, pogłębionych fałd nosowo — wargowych, opadających brwi, obniżonych zewnętrznych krawędzi brwi, opadających policzków, zwiotczałej skóry poniżej dolnych powiek oraz żuchwy. Zabieg ten pozwala także dokonać korekty okolicy jarzmowej oraz zmarszczek palacza. Nici liftingujące umożliwiają również przeprowadzenie tak zwanego V — liftingu, który ma na celu poprawę owalu twarzy.

Na zabieg z wykorzystaniem nici PDO umówić mogą się również wszystkie te osoby, którym zależy na uniesieniu opadających brwi oraz kącików ust, redukcji fałdu podbródkowego, poprawie linii żuchwy oraz wygładzeniu czoła.

Nici liftingujące stosuje się nie tylko na twarzy. Z powodzeniem używać można ich również w celu podniesienia oraz ujędrnienia piersi i redukcji zwiotczałej skóry na brzuchu, kolanach, pośladkach, ramionach i łokciach.

Jeżeli chodzi o przeciwwskazania do zabiegu z wykorzystaniem nici PDO, zalicza się do nich między innymi okres ciąży i laktacji, stany zapalne skóry oraz tkanki podskórnej, choroby autoimmunologiczne, padaczkę, zaburzenia krzepliwości krwi, stosowanie kuracji antykoagulantami, a także zrosty i zwiotczenia w obrębie skóry oraz tkanek podskórnych.

Gabinet Kosmetyczny Rzeszów
Rezerwacja
Chcesz zarezerwować termin lub masz pytanie?

Zadzwoń: +48 692 569 739 lub wypełnij formularz online: