Rzeszów - ul. Żeromskiego 3/1

Peeling koralowy – numer 1 na świecie

  • Home
  • Blog
  • Peeling koralowy – numer 1 na świecie

Peeling koralowy to wspaniały, w pełni naturalny produkt do głębokiego złuszczania. Jego działanie zostało docenione przez najlepsze Kliniki na świecie, a u nas jest całkowicie nieznany. W naszym Salonie Bio-Derma posiadamy w ofercie ten cudowny produkt.

Zabieg z jego użyciem należy do zabiegów bardzo stymulujących, przeciwzmarszczkowych i głęboko oczyszczających. Przeprowadzany jest w dwóch etapach. Pierwszy do umiejętne wtarcie w skórę sproszkowanego koralowca , który wbija się w naskórek , powodując delikatny stan zapalny. Organizm zostaje poinformowany, że trzeba “wylinieć “:) jak wąż. W ciągu 3-5 dni naskórek głęboko się złuszcza. W 6 -7 dniu umawiamy pacjentkę na uzupełniający masaż , który ma na celu dokładne doczyszczenie cery. Efekt jest cudowny. Najważniejsze w tym zabiegu jest długofalowe działanie. Jeszcze przez kilka tygodni nasza skóra będzie miała impuls do naprawy, przebudowy i regeneracji.

W tym czasie warto wprowadzić dodatkowe składniki zarówno do diety jak i na wierzch. Świetnie działa podanie osocza lub dobrych preparatów do mezoterapii igłowej. Można bardzo odmłodzić zarówno nasz wygląd jak i samopoczucie 🙂

Gabinet Kosmetyczny Rzeszów
Rezerwacja
Chcesz zarezerwować termin lub masz pytanie?

Zadzwoń: +48 692 569 739 lub wypełnij formularz online: