Osocze bogatopłytkowe

Sprawdź cenę zabiegu:
OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zainteresował Cię ten zabieg?
Zapraszamy na darmowe konsultacje do Strefy Piękna i Urody Bio-Derma.
Wizytę możesz umówić dzwoniąc pod numer: +48 692 569 739

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP – „wampirzy lifting”

Najbardziej odmładzający zabieg w medycynie estetycznej. Naturalny lifting i promienny wygląd. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym daje trwałe, widoczne efekty odmłodzenia skóry.

 

osocze1-1900x700_cOsocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Wygładzają się drobne zmarszczki, a twarz nabiera blasku. Rewolucja w skuteczności leczeniu nadmiernego wypadania włosów.

Ponieważ osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej, a zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Już jeden zabieg wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej. Zabieg jest regeneracyjny to alternatywa dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po innych zabiegach lub nie chcą się poddać operacji plastycznej. Mezoterapię osoczem wykonuje się co 4-8 tygodni i 1 przypominający raz na pół roku.

osocze-bogatoplytkowe-mokotow-2
Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • choroby krwi
  • choroba nowotworowa
  • przyjmowanie antykoagulantów (dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej).